Тестовый товар

Цена
Отдам даром
Бренд
Aqua Star
Состояние
б/у
Категория

Тестовый товар для тестирования

тест

тест

фото

тест

газ опять ) карантин ( 18

газ опять ) карантин ( 18.04.20 https://youtu.be/MesH3TtY4kQ

Карантин,самоизоляция а на рыбалку то

Карантин,самоизоляция а на рыбалку то хочется. Вперед за "борщевичками" на старый карьер : https://youtu.be/5II6iru_qSI

Чернігівський рибоохоронний патруль провів чергову акцію по встановленю нерестових гнізд

15 квітня 2020 року на Чернігівщині вдруге відбулась акція з виготовлення та встановлення нерестових гнізд на затоці р. Дніпро, поблизу с. Кукари Ріпкинського району. В заході взяли участь представники Чернігівського рибоохоронного патруля, рибалки – промисловики та прикордонники. Всього було встановлено 45 нерестовищ.

Попередньо, також на р. Дніпро, поблизу смт. Любеч, 13 квітня було встановлено 40 нерестових гнізд.

В цьому році природне відтворення водних біоресурсів під загрозою. Відсутність снігового покриву, бездощова осінь та вкрай маловодні попередні чотири роки призвели до того, що водність річок області склала від 30 до 70%. Повінь взагалі не була виражена.

Через маловоддя річок багато природних нерестовищ пересохло. Рибі ніде нереститися. Дана ситуація може серйозно відобразиться на рибному господарстві, як області так і країни в цілому. Тому необхідно подбати про збереження природних та створення додаткових штучних місць нересту риби.

З цією метою Чернігівський рибоохоронний патруль закликає суб’єктів господарювання, представників територіальних громад, рибалок та небайдужих громадян долучитися до створення штучних нерестових гнізд.

Виготовити нерестове гніздо дуже просто. Можна зв’язати гілки кущів, хвойних дерев у снопи або вінки, а потім розмістити їх паралельно береговій лінії на відстані 15 - 20 метрів від берега. Для стійкого положення до конструкції прив’язується каміння, а для утримання на плаву – порожні пластикові пляшки. Завдяки цьому гнізда не будуть чутливими до перепадів води. Така конструкція гнізда дозволяє ефективно промиватися ікрі від мулу і дрібного сміття, а також добре прогріватися на сонці. Крім того, переплетені гілки будуть надійно захищати ікру та молодь риб від хижаків.

Для отримання консультацій по створенню і розміщенню нерестових гнізд у водоймах області можна зателефонувати в робочий день на телефон Управління (0462) 72-71-35 або на «гарячу лінію» патруля (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).

 

Джерело; сайт Чернігівського рибоохоронного патруля.

развернуть

Попали в стаю. Плотва и густера на Фидер

Вторая часть наших приключений на весенней реке. Ловили за день до нерестового запрета.
Приятного просмотра!!!

Киев газопровод 4

Киев газопровод 4.04.20г ВСЕМ ЗДОРОВЬЯ СОБЛЮДАЕМ КАРАНТИН и НХНЧ https://youtu.be/RDi0SFD4dh0

Закрывались перед запретом

Закрывались перед запретом.Старик Десны, микроджиг :https://youtu.be/LmmD--aol9U

Трофеи за март щука.судак.окунь.2020г..

Всего 25 картинок

Ловля на живца.

Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!